DS SPEL LADY

Nowy DS SPEL Lady to odświeżona wersja klasycznego modelu CERTINA. Jego wytworne detale i modne, kontrastujące wykończenia powierzchni idealnie dopasują się do aktywnego stylu życia współczesnych kobiet. Elementy ze szczotkowanej i polerowanej stali szlachetnej 316L tworzą pełne smaku wzornictwo o subtelnej elegancji, dodatkowo podkreślonej 40 brylantami Top Wesselton, okalającymi pierścień lunety. Tarcza z masy perłowej i czarne, niklowane, trójwymiarowe indeksy ukryte pod zaokrąglonym szkłem szafirowym nadają ostateczny szlif delikatnie sportowemu, ale skromnemu design czasomierza.

Nowy DS SPEL Lady przyspieszy bicie serca każdego miłośnika zegarków. Ten zachwycający i wartościowy zegarek będzie dostępny w zaskakująco przystępnej cenie. Spadkobierca modelu o dużej tradycji, nowy DS SPEL Lady, to zegarek, któremu dedykujemy specjalne miejsce w kolekcji czasomierzy współczesnej kobiety. Harmonijny i gustownie ozdobiony 40 brylantami Top Wesselton model wyróżnia się interesującą grą matowych i polerowanych stalowych powierzchni. Wskazania godzin, minut i dnia miesiąca pomogą aktywnym kobietom utrzymać w ryzach ich napięty plan dnia. Po godzinach jego kochające sport i przygodę użytkowniczki z pewnością docenią dużą wodoszczelność. Pod zaokrąglonym szafirowym szkłem kryje się elegancka, kobieca tarcza z masy perłowej z czarnymi, niklowanymi indeksami i wskazówkami, które są nie tylko wyjątkowo stylowe, ale także doskonale czytelne. Jedyne cyfry na tarczy to oznaczenie godziny 12. Po przeciwległej stronie, na pozycji godziny 6, dla utrzymania idealnej równowagi znajduje się okienko datownika. Zgrabne uszy koperty płynnie prowadzą do wykonanej z niespotykaną precyzją, misternej bransolety składającej się z ogniw o kontrastujących wykończeniach powierzchni. Bransoletę, powielającą płynne kontury koperty, spina bezpieczne motylkowe zapięcie z przyciskami po obu stronach.

W sprzedaży dostępna będzie także nieco bardziej sportowa wersja nowego DS SPEL Lady, bez brylantów oraz wersja z centralnym rzędem ogniw bransolety pokrytym powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Nowy DS SPEL Lady to nie tylko przykład zegarka o niebywałej jakości i przystępnej cenie, ale także wykwintne akcesorium, odpowiednie do niemal każdego stroju i sytuacji.

Niezawodność, precyzja i innowacyjność charakteryzują filozofię Certiny od 1888 roku, od założenia firmy przez braci Kurth. W 1959 roku Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security, DS Concept, nadając swoim zegarkom wyjątkową wytzrymałość i nadzwyczajną wodoszczelność. Certina może pochwalić się wieloletnim zaangażowaniem w świat sportu, szczególnie sportu motorowego. Certina towarzyszyła w sukcesach takim wielkim gwiazdom jak Mike Doohan, Alex Crivillé, Petter Solberg, Sete Gibernau, Thomas Lüthi czy Robert Kubica, a także legendzie boksu Muhammadowi Ali. W 2005 roku Certina została Oficjalnym Partnerem zespołu Sauber F1 Team. Certina jest marką Swatch Group, największej firmy zegarmistrzowskiej na świecie. Certina to lider na międzynarodowym rynku zegarków sportowych w przedziale cenowym od 700 do 4 600 zł. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 60 krajach.

Dane techniczne:

Mechanizm/funkcje: Szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA 956.412. Godziny, minuty, data

Koperta: Stal szlachetna 316L, Średnica 30 mm

Pierścień lunety wysadzany 40 brylantami (0,459ct., Top Wesselton/VS-SI, 32/24)

Wodoszczelność: do 100 metrów (10 barów)

Szkło: Okrągłe, wypukłe szkło szafirowe

Bransoleta: Z pięciu rzędów ogniw, kontrastujące polerowane i szczotkowane wykończenia powierzchni

Cechy szczególne: System DS (Podwójnego Zabezpieczenia)

Nr referencyjny: C012.209.61.117.00

Dostępne wersje: Inne wersje stalowe: bez brylantów oraz z bransoletą two tone (elementy bransolety pokryte powłoką PVD w kolorze złotym)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *