Krzysztof Hołowczyc ambasadorem marki Atlantic

Prawdziwy mężczyzna z charakterem jest dzielny, silny i niezależny. Z takim samym zaangażowaniem pracuje nad swoim kręgosłupem moralnym, jak i nad swoimi mięśniami. Wszystkie kobiety pragną, by ich panowie byli właśnie tacy – uprzejmi, uczynni i sprawiedliwi. Chcą, by dotrzymywali obietnic, byli prawdomówni i wierni. Mężczyźni posiadający te cechy są uważani za idealnych partnerów i naturalnych liderów. Takim przykładem jest Krzysztof Hołowczyc – mistrz kierownicy i ambasador marki Atlantic, a prywatnie wzorowy mąż i przykładny ojciec.

 

 

Stawiając czoła życiowym wyzwaniom, prawdziwy mężczyzna z charakterem często staje przed wyborem drogi łatwej, lub drogi słusznej. On nie ma cienia wątpliwości. Wierzy, że robienie tego, co należy, jest warte poświęceń, które się z tym wiążą. Mężczyzna z charakterem dba o to, aby wszystko, czym się otacza było spójne z jego filozofią życia. Tak postępuje Krzysztof Hołowczyc i niejednokrotnie to podkreśla.

 

– Mężczyzna z charakterem umie odnaleźć się w każdej sytuacji, nie ulega presji i przemijającym modom – mówi Krzysztof Hołowczyc. – Wie, czego chce i co jest dla niego najważniejsze. Ma swoje wartości, którymi się kieruje i cele, do których wytrwale dąży. Ceniąc tradycję i wartości rodzinne wybieram marki, które w swoim przesłaniu hołdują tym zasadom. Atlantic, to szwajcarska marka niezawodnych zegarków, nierzadko przekazywana z pokolenia na pokolenie. Mam nadzieję, że moje zegarki Atlantic, kiedyś będę mógł przekazać wnukom.

 

Ulubione modele zegarków Krzysztofa Hołowczyca:

  • Atlantic Seaport Chronograph Retrograde – model, który obecnie promuję.
  • Atlantic Worldmaster Chronograph – Limited Edition – jestem posiadaczem modelu z indywidualnym numerem seryjnym 001 (zegarek wyprodukowany w ilości zaledwie 120 sztuk).
  • Atlantic Worldmaster 1888 – Limited Edition – jak przystało na agenta specjalnego marki Atlantic posiadam zegarek z indywidualnym numerem seryjnym 007.
  • Atlantic Seashark – sportowy model, który przejechał już ze mną wszystkie rajdy Dakar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *