Basel 2011: RADO D-Star

Zgodnie ze swoim dążeniem do ciągłych innowacji, Rado ujawnia D-Star Rado Bazylei 2011, sportowy, elegancki i nowoczesny czasomierz, który stanowi odwołanie do dziedzictwa marki i jej pierwszego, odpornego na zarysowania zegarka DiaStar, zapewnia dokładność na każdym poziomie.

Połączenie dwóch materiałów nowoczesnej ceramiki z gumy, Rado wybrała dwa materiały do refleksji , które są  idealnie dopasowane do sportowego stylu i rozpoznawalnego designu szwajcarskiego producenta. Korzystanie z zaawansowanych technologicznie materiałów o ostrym przypadku aspektach elipsy i klamrę, Rado udowadnia po raz kolejny swoją niekwestionowaną wiedzę materiału i lidera w branży high-tech.

Rado D-Star Bazylei ma wszystko potrzebne do osiągnięcia optymalnej wydajności bez narażania się na projektowaniu. Doskonałe uzupełnienie kompozycji tarczy stanowi centralna wskazówka sekundnika w kolorze czerwonym, zakończona grotem w kształcie strzałki. Wskazówki godzinowa i minutowa (częściowo szkieletowane) zostały wypełnione substancją luminescencyjną.