Certina DS ACTION Chrono – Robert Kubica Limited Edition C013.417.27.207.00

Certina DS Action Chrono – Robert Kubica Limited Edition

Podpis w ekstremalnym stylu

CERTINA i Robert Kubica – wysokie oczekiwania i talent w odpowiednich proporcjach. Od 2006 roku szwajcarska marka jest partnerem tego wyjątkowego kierowcy wyścigowego BMW Sauber F1 Team. By podkreślić udaną współpracę, CERTINA postanowiła uhonorować swojego ambasadora na torach F1 tworząc nowy zegarek z kolekcji DS Action – Robert Kubica Limited Edition – ekskluzywny chronograf adresowany do fanów wyścigów F1 i wielkich prędkości. Śmiały charakter, najnowszy design i wyjątkowa wytrzymałość czynią nowy DS Action hołdem dla szybkiego i ekstremalnego stylu życia. Zegarek wyprodukowany został w serii tylko 4000 szt. indywidualnie numerowanych egzemplarzy i posiada wygrawerowany własnoręczny podpis Roberta Kubicy. Z pewnością docenią go koneserzy i fani współzawodnictwa, technologii i innowacji.

CERTINA dość wcześnie poznała się na olbrzymim potencjale drzemiącym w Robercie Kubicy i została jednym z jego pierwszych korporacyjnych sponsorów. Dowodem ich doskonałego wyczucia były kolejne znakomite pozycje Roberta w Grand-Prix , jako kierowcy BMW Sauber F1 oraz cały fantastyczny sezon 2008. Naturalna synergia pomiędzy marką zegarmistrzowską, a polską gwiazdą F1 opiera się na wielu wspólnych cechach: instynkcie współzawodnictwa, wielkim talencie i niezachwianej chęci osiągania jak najlepszych rezultatów.

Nowy zegarek CERTINA DS Action – Robert Kubica Limited Edition reprezentuje to, co najlepsze w ekstremalnie sportowym stylu. Czasomierz emanuje dynamizmem w estetyce perfekcyjnie odpowiadającej klimatowi wyścigów Formuły 1. Śmiałe, ale harmonijnie współgrające kolory tarczy i jaskrawego pierścienia lunety przypominają barwy kasku Kubicy. DS Action, to unikalny chronometr zamknięty w stalowej kopercie o czystych liniach i pokaźnej średnicy. Jego sportowy, rowkowany pierścień lunety obraca się tylko w jednym kierunku, ma jasno pomarańczową powierzchnię z wyraźną i czytelną skalą tachymetru. Ponadprzeciętną odporność zegarka zapewniają zakręcana koronka i przyciski ukryte w kołnierzykach z czarnego PVD. Tarcza zegarka o strukturze włókna węglowego, a na niej okienko datownika na godzinie 6. Indeksy, podobnie jak wskazówki godzinowa i minutowa są trójwymiarowe i pokryte luminescencyjną substancją Superluminova, wykorzystaną także do wykończenia dużej cyfry 12. Pomiary chronografu można odczytać dzięki ciekawej grze kontrastów. Grafitowe, giloszowane liczniki mają pomarańczowe wskazówki, a subtarcza minutnika dodatkowe niebieskie detale. Zegarek chroniony przez pokryte powłoką antyrefleksyjną szafirowe szkło może pochwalić się pełnym systemem Certina DS+ i wodoszczelnością do 200m. Status limitowanej edycji podkreślono na tarczy, a dekiel dodatkowo zdobi grawerunek podpisu Roberta Kubicy, napis o treści “Official Robert Kubica Watch”, logo Certina oraz indywidualny numer zegarka. Model na zdjęciu wyposażono w sportowy, kauczukowy pasek z zapięciem bransoletowym z opcją przedłużenia dla nurków.

Nowy model Certina DS Action – Robert Kubica Limited Edition jest sprzedawany w specjalnym, atrakcyjnym pudełku, w którym można znaleźć dodatkową stalową bransoletę oraz oficjalny certyfikat autentyczności.