CERTINA DS Queen

Zuchwały, sportowy, na każdą okazję C0181.210.16.017.00

Nowy DS Queen marki CERTINA to małe dzieło sztuki. Nowoczesny i optymistyczny, wnosi wiele radości i

koloru do codziennego życia. Pierścień lunety zegarka zdobi dodatkowa nakładka wykonana z innowacyjnego materiału HyCeram. Modele z tarczą w antracytowym odcieniu czerni lub marmurowej bieli z dopasowanymi do nich paskami doskonale sprawdzą się w każdej okazji. To dodatek marzeń. Za urzekającym wzornictwem kryją się największe wartości produktów CERTINA – precyzja i niezawodność na miarę aktywnego, nowoczesnego stylu życia.

Nowy DS Queen to pomost pomiędzy młodzieńczym i pełnym werwy stylem, a tradycyjnym sportowo

klasycznym wzornictwem naszej marki. Pełny kolorów i luzu zegarek gra na kreatywnej nucie kobiecej osobowości. To nowoczesne akcesorium, które nada ogólnemu wyglądowi niezbędny akcent indywidualności. Wygodną, 36 mm kopertę z polerowanej stali szlachetnej zdobi pierścień z ultra nowoczesnego materiału HyCeram. W jej sercu kryje się niezawodny nocą i za dnia mechanizm ETA, wskazujący godziny, minuty i sekundy na centralnym sekundniku oraz datę. Młodzieńcza i pełna wigoru tarcza w tajemniczym odcieniu antracytowej czerni lub o jasnym połysku marmurowej bieli kryje się za wytrzymałym szafirowym szkłem.

 

Gustownie kobiece, zaokrąglone wskazówki GiM, indeksy, oraz arabskie cyfry wskazują czas z gracją ocierającą się o artyzm. Miękkie kontury polerowanych uszu harmonijnie prowadzą do modnego skórzanego paska w odcieniu dopasowanym do kolorów tarczy i zdobnego pierścienia lunety.

 

 

C0181.210.16.057.00

Zegarek wyposażony w zaufany system bezpieczeństwa CERTINA DS Concept jest wodoszczelny do 100m (10 barów). Znakiem zwiastującym legendarną niezawodność jest monogram ‘DS’ na zabezpieczonej koronce.

Dwa podstawowe modele to zegarek z tarczą o fakturze marmuru w odcieniu antracytowej czerni, z dopasowanymi do niej kolorystycznie pierścieniem lunety i modnym skórzanym paskiem oraz model z białą tarczą o fakturze marmuru, perłowym paskiem i białym pierścieniem lunety. W trzeciej z dostępnych wersji króluje kolor czerwony. Wszystkie paski są wyposażone w klasyczne sprzączki.

Niezawodność, precyzja i innowacyjność charakteryzują filozofię Certiny od 1888 roku, od założenia firmy przez braci Kurth. W 1959 roku Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security, DS Concept, gwarantując swoim zegarkom wyjątkową wytzrymałość i nadzwyczajną wodoszczelność. Certina może pochwalić się wieloletnim zaangażowaniem w świat sportu, szczególnie sportu motorowego. Certina towarzyszyła w sukcesach takim gwiazdom jak Mike Doohan, Alex Crivillé, Petter Solberg, Sete Gibernau, Thomas Lüthi czy Robert Kubica, a także legendzie boksu Muhammadowi Ali. W 2005 roku Certina została Oficjalnym Partnerem zespołu BMW Sauber F1 Team. Certina jest marką Swatch Group, największego holdingu zegarmistrzowskiego na świecie. Certina to lider na międzynarodowym rynku zegarków sportowych w przedziale cenowym od 700 do 4 600 zł. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 60 krajach.

Dane techniczne:

Mechanizm/funkcje: ETA F06.111 szwajcarski mechanizm kwarcowy. Godziny, minuty, centralny sekundnik, datownik

Koperta: Polerowana stal szlachetna 316L , Pierścień lunety z HyCeram, Średnica 36 mm,

Tarcza w kolorze antracytowej czerni lub białego marmuru

Koronka: Zabezpieczona z monogramem ‘DS’

Wodoszczelność: Do 100 metrów (10 barów)

Szkło: Szafirowe

Pasek/Bransoleta: Dopasowany, antracytowy lub perłowo biały pasek skórzany ze sprzączką

Cechy szczególne: System DS (Podwójnego Zabezpieczenia)

Referencja: C018.210.16.057.00 czarna tarcza, C018.210.16.017.00 biała tarcza

Cena detaliczna: 1 190 PLN

Dostępne wersje: Model z czerwonym paskiem i tarczą,

Model na bransolecie ze stali szlachetnej z zapięciem zabezpieczonym przyciskami