Certina nowości 2013

Ole Einar Bjørndalen: utytułowany sportowiec, sympatyczny ambasador

 

Najbardziej utytułowany biatlonista w historii. Ambasadorem marki CERTINA jest od 2011 roku. Norweg Ole Einar Bjørndalen  jest znany ze swojej niebywałej wytrwałości oraz precyzji. Ceniony jest także ze względu na przyjacielską postawę i czarujący uśmiech, który zawsze mu towarzyszy. Miłością do biatlonu zaraził go straszy brat Dag.  Z czasem wspólnie z Dagiem i młodszym bratem Hansem Antonem założyli grupę “Team Bjørndalen”, która przez lata była filarem narodowej reprezentacji Norwegii.

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Nagano, w 1998 roku, Ole wygrał swój pierwszy złoty medal olimpijski.
Jednym z najbardziej udanych sezonów w karierze tego norweskiego multimedalisty  był rok 2002. Wtedy podczas startów w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City Ole wywalczył cztery złote medale (Bieg indywidualny, Sprint, Bieg na dochodzenie, Sztafeta) oraz odniósł wiele innych prestiżowych zwycięstw w biatlonowych zawodach.

 

 

Ponad 90 zwycięstw w biatlonowym Pucharze Świata i ważna wygrana w zawodach w narciarstwie biegowym sprawiają, że Ole jest jednym z głównych magnesów przyciągających ludzi do sportów zimowych.

Wytrzymałość i precyzja to cechy sportowca, które idealnie pasują również do hierarchii wartości promowanych przez markę CERTINA.

 


 

 

 

CERTINA rozpoczyna dziewiąty rok współpracy z Sauber F1 Team

CERTINA w 2013 roku będzie dalej partnerem Premium zespołu wyścigowego Sauber F1 Team. W nowym sezonie Formuły 1 logo zegarków będzie więc znowu bardzo dobrze widoczne na torach Formuły 1.
Marka wyposaży w swoje sportowe i precyzyjne czasomierze kierowców takich jak między innymi:  Nico Hülkenberga (Niemcy) i Estebana Gutiéreza (Meksyk). To już dziewiąty rok udanej współpracy dwóch szwajcarskich organizacji. Współpraca obu organizacji charakteryzuje się lojalnością i wzajemnym zaufaniem. Według szefa marki CERTINA precyzja, technologia i niezawodność to wartości, które zarówno CERTINA, jak i ekipa Sauber zawsze uznawali za fundamentalne.


 

CERTINA oficjalnym partnerem Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – WRC

Szwajcarski producent sportowych zegarków CERTINA zostaje nowym, oficjalnym partnerem i chronometrażystą serii WRC – Rajdowych Mistrzostw Świata organizowanych przez FIA. Marka CERTINA będzie bardzo widoczna zarówno na trasie rajdu, jak i w relacji telewizyjnej, gdzie jej logo ozdobi grafikę zegara odmierzającego czas przejazdu. CERTINA nie jest nowicjuszem w świecie rajdów samochodowych.

Marka ta jest zaangażowana w sport motorowy już od lat 70-tych ubiegłego wieku, a jej powrót na rajdowe trasy, doskonale wpisuje się w dynamiczny i sportowy charakter jej niezawodnych czasomierzy.

W Skandynawii CERTINA jest liderem rynku sportowych zegarków a rajdy samochodowe cieszą się niezwykłą popularnością i przyciągają na trasy oraz przed telewizory całe rzesze widzów.
Obecność w świecie rajdów będzie doskonale uzupełniać się z wizerunkiem, który CERTINA, nieprzerwanie od 2005 roku, buduje podczas wyścigów Formuły 1.