CERTINA ósmy sezon jako partner do zespołu Sauber F1

Szwajcarski producent zegarków sportowych CERTINA kwestionuje swój ósmy sezon jako partner do szwajcarskiego zespołu Formuły 1 pod Peter Sauber, który opiera się w Hinwil, Zurych. Logo CERTINA widnieje na owiewkach samochodów wyścigowych F1, a także na osłonach hełmu dwóch kierowców, Kamui Kobayashi i Sergio Perez. Jako partner premium, CERTINA dostarcza nie tylko dwóch kierowców, ale także cały zespół wyścigowy z jego sportowych czasomierzy.

Sauber F1 Team i CERTINA są ustawione na dalszą udaną współpracę do 2012 roku. Po połączeniu sił w 2005 roku, Formula 1 Racing Team z Hinwil, Zurychu, a szwajcarskim zegarmistrzem sportowych zegarków mogą już pochwalić się udaną współpracą trwającą siedem lat. Lojalność i ciągłość to ważne zasady obu firm, a tylko F1 Team z szwajcarskich korzeni, a także doświadczeń szefa zespołu Peter Sauber i jego załoga sprawiają, że idealnie pasuje do Certina. Ta współpraca jest więc czymś więcej niż tylko umową sponsorską: precyzja, niezawodność i dążenie do perfekcji są wszystkimi wartościami, które definiują obie firmy.

Znakomity start Sauber F1 Team w nowym sezonie miał początek w Malezji dzięki Sergio Perez, który zajął 2 miejsce i 5 miejsce na koniec przez Kamui Kobayashiego w Barcelonie, oba wyniki doskonałe. W każdym wyścigu obaj kierowcy walczyli imponująco w pojedynkach z konkurencją oraz z wyjątkiem wyścigu w Bahrajnie, Sauber F1 Team kontynuował punkty. Jako długoletni sponsor i zwolennik sportu samochodowego, CERTINA może również czerpać korzyści z tych pozytywnych gazet.