Jaki zegarek można nosić do szkoły?

Wybór stylizacji do szkoły to zawsze wielki problem, i to nie tylko dla dziewczyn, ale także dla chłopców. Już od dziecka dbamy o swój strój, wyrażamy poprzez to swój charakter, zainteresowania i poglądy. Każdy szczegół można dobrać idealnie, by całość wyglądała po prostu doskonale. Warto się także zastanowić nad tym, jaki zegarek można nosić do szkoły, by prezentował się doskonale, ale jednocześnie sprawdził się w dość wymagających warunkach.

Zegarek odporny na wstrząsy

Najlepszym pomysłem na zegarek do szkoły jest Casio G-Shock. Jest to seria, która charakteryzuje się wysoką odpornością na wstrząsy oraz inne uszkodzenia. Mamy tutaj do czynienia z licznymi wzmocnieniami, dzięki którym nawet najbardziej szalona przerwa nie jest w stanie zagrozić takiemu zegarkowi. W kolekcji zegarków Casio G-Shock znajdują się zarówno propozycje dla dziewczyn, jak i dla chłopców. Można wybierać spośród wielu atrakcyjnych modeli, dlatego tutaj znajdzie coś dla siebie zarówno uczeń szkoły podstawowej, jak i młodzież z liceum. Są to niezwykle popularne zegarki do szkoły, które są bardzo często wybierane. Zegarki Casio G-Shock wyróżniają się kwarcowymi mechanizmami, które są niezawodne i wskazują precyzyjnie godzinę, a więc jest to idealne rozwiązanie dla każdego ucznia. Mamy możliwość ustawienia nawet kilku alarmów z funkcją drzemki. Dodatkowo podświetlana tarcza, stoper, timer i wiele innych opcji sprawia, że każdy będzie zadowolony z takiego zegarka.

Zegarek Casio, BA-110FL-7AER, Damski, BABY-G
Zegarek Casio, BA-110FL-7AER, Damski, BABY-G

Zegarek Casio, BA-110DC-2A2ER, BABY-G
Zegarek Casio, BA-110DC-2A2ER, BABY-G

Kolorowe zegarki dla dzieci

Zegarek Casio Baby-G to z kolei atrakcyjna propozycja dla najmłodszych. Modele z tej kolekcji także posiadają specjalny system antywstrząsowy, więc do szkoły nadają się idealnie. Wykonane są z kauczuku, który jest odporny na uszkodzenia, dzięki czemu można spokojnie wysłać malucha do szkoły i niczego się nie obawiać. Mamy tutaj do czynienia ze szkłem mineralnym i kwarcowym mechanizmem, który pozwala na bardzo dokładne określenie godziny, a także z wygodnym podświetleniem LED. Zegarek do szkoły w takim wydaniu świetnie się sprawdza, ponieważ został wyposażony także w możliwość ustawienia alarmów, timer, stoper i wiele innych funkcji, jakie z pewnością uczeń wykorzysta w trakcie swojej ścieżki edukacyjnej.

Zegarek Casio, BGA-180-9BER, BABY-G
Zegarek Casio, BGA-180-9BER, BABY-G
Casio BABY-G BGA-201-9EER
Casio BABY-G BGA-201-9EER

Zegarki dla młodzieży

Młodzież ma zupełnie inne upodobania, a także decyduje się na innego rodzaju codzienne stylizacje, dlatego warto pomyśleć, jak w tym przypadku powinien wyglądać idealny zegarek do szkoły. Jeśli syn czy córka uczą się w klasie sportowej, to dobrym pomysłem będą nieco inne modele. Zegarki sportowe posiadają nie tylko stoper, ale także licznik okrążeni, dzięki któremu można kontrolować swoje postępy w czasie treningów. Takie zegarki do szkoły są bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, więc jak najbardziej świetnie się sprawdzą. Seria Timex Ironman to także duży wybór kolorów i wzornictwa, w związku z czym, każdy młody człowiek znajdzie coś dla siebie. A dla tych, którzy lubią klasykę idealne będą zegarki Michael Kors, na ekskluzywnej bransolecie albo na skórzanym pasku. To powaga, prestiż i pierwszy krok w dorosłe życie, dlatego warto zainteresować się taką kolekcją.

Zegarek Timex, TW5K90300, Ironman Triathlon
Zegarek Timex, TW5K90300, Ironman Triathlon

Zegarek MICHAEL KORS, MK2425, damski
Zegarek MICHAEL KORS, MK2425, damski

Zegarek MICHAEL KORS, MK3311, damski
Zegarek MICHAEL KORS, MK3311, damski

 

Źródło: Zegarki Casio