TIMEX IRONMAN SLEEK 150-LAP

Nieważne, czy starasz się osiągnąć czas wymagany do kwalifikacji, czy chcesz ustanowić swój nowy osobisty rekord –  zegarek Timex Ironman Sleek z pamięcią 150 okrążeń umożliwi Ci dostęp do informacji bez zakłócania przebiegu treningu, zapewniając przewagę wtedy, gdy liczy się każda sekunda.

 

TAP SCREEN

Technologia TapScreen umożliwia zapamiętywanie czasów okrążeń jednym stuknięciem palca w szybkę zegarka. Rzut oka na powiększony wyświetlacz lub sygnały dźwiękowe zapewniają informacje zwrotną, która pomoże Ci w poprawianiu wyników.

 

 

INFORMACJA O POPRAWIENIU CZASU

Ta funkcja sygnalizuje Ci dźwiękiem, czy poprawiłeś określony czas, czy nie. Bez konieczności spoglądania na ekran, zegarek różnymi sygnałami dźwiękowymi poinformuje Cię o tym, czy udało Ci się zrealizować swój cel treningu.

 

PAMIĘĆ OKRĄŻEŃ

Imponująca pamięć 150 okrążeń umożliwia łatwe wyszukiwanie danych o postępach w treningu i zapamiętywanie ważnych czasów. Nowatorska funkcja dziennika treningu umożliwia odtworzenie czasów z ćwiczeń odbytych w określonym dniu i wyświetlenie czasu z najlepszego okrążenia i wszystkich okrążeń. Oznacza to, że możesz bez wysiłku obserwować poprawę swojej sprawności i jak pokonujesz swoje ograniczenia.

TIMER OKRESÓW Z NAZWAMI

Dzięki tej funkcji będziesz mógł automatycznie i bez trudu wykonywać złożone serie ćwiczeń. Zegarek umożliwia zdefiniowanie 3 indywidualnych serii ćwiczeń, z których każda może się składać z 16 okresów z możliwością nadania im nazw. Tak zdefiniowane informacje będą łatwo dostępne w zegarku dzięki technologii TapScreen.

 

ALARMY NAWADNIANIA I ODŻYWIANIA

Czas jest Twoim najzacieklejszym rywalem. Przez niego łatwo zapomnieć o potrzebach organizmu. Ta funkcja umożliwia uruchomienie alarmów, które będą przypominać Ci w regularnych odstępach czasu o konieczności uzupełnienia płynów i energii. Twoje ciało potrzebuje dużo wody, aby osiągnąć optymalną sprawność, a odległości pokonywane przez posiadacza zegarka Ironman wymagają uzupełniania w organizmie substancji odżywczych.

DYNAMICZNE WZORNICTWO

Wzornictwo zegarka Sleek 150 dopełnia jego nowatorstwo techniczne odważną stylistyką i zwiększonym komfortem użytkowania. Otwory wentylacyjne na pasku ograniczają do minimum powierzchnię styku ze skórą i zwiększają przepuszczalność powietrza. Technologia TapScreen funkcjonuje na całej zakrzywionej powierzchni powiększonego wyświetlacza, którego zawartość można odczytać jednym szybkim spojrzeniem.