Zegarki, które podnoszą prestiż użytkownika

Dziś nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez czasomierza. Ogromny pęd życia sprawił, że konieczność nieustannego kontrolowania czasu jest już nie do uniknięcia. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre modele zegarków mogą istotnie podnieść prestiż osoby je noszącej. Chodzi o zegarki znanych i cenionych marek.

Na polskim rynku zegarmistrzowskim nie brakuje modeli od renomowanych firm. Są one wprawdzie drogie, ale jednocześnie cechują się doskonałą jakością. Tym samym każdy, kto decyduje się na kupno takiego zegarka może być pewny, że czasomierz nie zawiedzie go w najmniej oczekiwanym momencie. Na jaki zegarek postawić, aby podnieść swój prestiż i pokazać, że jest się osobą ceniącą produkty z górnej półki cenowej?

Atlantic

To jedna z tych marek, które bez wątpienia pokazują, że znamy się na rzeczy. W Polsce zegarki Atlantic cieszą się wielką popularnością od bardzo dawna. Są tak doskonale znane, że wiele osób jest przekonanych, iż firma jest marką polską. Tymczasem okazuje się, że – podobnie jak wielu innych producentów zegarków – jest marką szwajcarską. Jej historia rozpoczęła się w roku 1888, kiedy do Eduar Kummer zdecydował się założyć swoją firmę. Dzisiaj firma Atlantic stawia na eleganckie, klasyczne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w przypadku oficjalnych sytuacji, kiedy to nienaganny wygląd bardzo się liczy.

large_51651.41.65S

Nie oznacza to jednak, że w ofercie nie można znaleźć bardziej nowoczesnych modeli. Marka jest wszechstronna i nie pomija żadnych klientów.

Seiko

W roku 1881 w Japonii rozpoczęła się historia marki Seiko. Dzisiaj zegarki te uchodzą za jedne z najlepszych na całym świecie. Również Polacy doceniają je za najwyższą jakość wykonania i nienaganny design. Zegarki te nie są tanie, ale bez wątpienia doskonale sprawdzają się wówczas, kiedy chcemy podkreślić nasz prestiż. Ich nowoczesny wygląd oraz rewelacyjna jakość to ich cechy rozpoznawcze. Wśród modeli nie brakuje zarówno tych niezwykle nowoczesnych, jak i tych, które spodobają się miłośnikom klasycznych rozwiązań.

large_SNE387P1
Calvin Klein

To jedna z bardziej rozpoznawanych marek. Wprawdzie większości z nas nie kojarzy się z zegarkami, ale odzieżą. Nie brakuje jednak osób, które są w stanie wydać duże pieniądze, aby kupić czasomierz sygnowany właśnie słynnym inicjałem. Czasomierze zaczęły być produkowane przez firmę Calvin Klein w roku 1997, kiedy to doszło do fuzji ze Swatch Group. Rozwiązanie to okazało się być rewelacyjnym pomysłem, który pozwolił na produkowanie zegarków nie tylko pięknych, ale również idealnych pod względem technicznym.

Luksusowe zegarki to jeden ze sposobów na to, aby podnieść swój własny prestiż. Modeli, które nadają się do tego idealnie nie brakuje. Zegarki z górnej półki nie kosztują mało. Decydując się na nie, można jednak mieć pewność, że będą precyzyjnie odmierzały czas przez lata, a jednocześnie sprawdzą się w roli ozdobnika nadgarstka.

Źródło: zegarki seiko